VARTA

Spoločnosť VARTA AG vyrába a predáva komplexné portfólio batérií od mikro batérií, batérií pre domácnosť, systémov uskladňovania energie až po riešenia batérií špecifické pre zákazníka pre rôzne aplikácie a ako technologický líder stanovuje priemyselné štandardy v dôležitých oblastiach. Ako materská spoločnosť skupiny pôsobí v obchodných segmentoch "Lithium-Ion Solutions & Microbatteries" a "Domáce batérie".

VARTA

Segment "Lítium-iónové riešenia a mikrobatteries" sa zameriava na mikrobattery, lítium-iónovú energiu, lítium-iónové okrúhle články (lítium-iónové veľké články) a obchod s lítium-iónovými batériami. Prostredníctvom intenzívneho výskumu a vývoja stanovuje VARTA globálne normy v mnohých oblastiach lítium-iónových technológií a mikrobatterov, čo z nej robí uznávaného lídra v oblasti inovácií na dôležitých rastových trhoch lítium-iónových technológií a batérií primárneho načúvacích prístrojov.

Segment "Batérie pre domácnosť" zahŕňa obchod s batériami pre koncových zákazníkov vrátane batérií pre domácnosť, akumulátorov, nabíjačiek, prenosnej energie (powerbank) a svetiel, ako aj zariadení na ukladanie energie.

Skupina VARTA AG v súčasnosti zamestnáva takmer 4 800 ľudí. S piatimi výrobnými a výrobnými závodmi v Európe a Ázii, ako aj obchodnými centrami v Ázii, Európe a USA pôsobia prevádzkové dcérske spoločnosti VARTA AG vo viac ako 75 krajinách po celom svete.

Aktuálna prezentácia spoločnosti VARTA AG

Prehľad baterií značky VARTA v novom dizajne

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie