Čelovka everActive Cora HL-250 2xLED senzor

Čelovka everActive Cora HL-250 2xLED senzor

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

3W LED žiarovka CREE XP-E2 v spojení s 3W LED COB LED výkon 200 lúmenov! Poskytuje mimoriadne široký svetelný lúč zo zdroja LED COB a koncentrovaný lúč dlhého dosahu zo zdroja LED CREE. Dodatočný senzor priblíženia umožňuje bezdotykové použitie baterky 4 režimy osvetlenia: 100% CREE, 100% COB, 100% CREE + 100 % COB, stroboskop. Napájanie: 3x AAA (nie je súčasťou balenia)

12,52 €

Skladové číslo: #SK#000102#0

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: everActive

COBRA HL-250 je inovatívna čelovka From The značky everActive.

Maximálny svetelný výkon 200 lúmenov poskytuje vynikajúce osvetlenie pracovného priestoru aj v úplnej tme.

HL-250 je vybavený dvoma nezávislými LED svetelnými zdrojmi, ktoré sú schopné spolupracovať pri dosahovaní maximálneho svetelného toku.

Nespornou výhodou našej baterky je použitie originálneho CREE XP-E2 s výkonom 3W. Dióda je umiestnená v reflektore, ktorý poskytuje koncentrovaný lúč diaľkového svetla. Dodatočné inovatívne 3W LED COB LED poskytujú veľmi široký a rovnomerne rozptýlený svetelný tok v bezprostrednej blízkosti používateľa. Proximity senzor umožňuje bezdotykové ovládanie.

Používanie everActive Cobra HL-250 je mimoriadne pohodlné - malý, veľmi ľahký a zároveň robustný kryt skrýva MODERNÉ dve LED svetlá ZDROJE-CREE XP-E2 A Cob 3W.
Vďaka tomu sa produkt vyznačuje veľmi všestranným využitím a výrobcovi sa podarilo dosiahnuť veľmi priaznivý pomer veľkosti baterky k povrchu a sily svetelného toku .

Senzor priblíženia - Po podržaní spínača po dobu cca. 2 s je aktivovaný snímač priblíženia. V tomto režime je možné používať baterku úplne bezdotykovo. Ak chcete zapnúť, zmeniť režim osvetlenia alebo vypnúť, musíte pohybovať rukou priamo pred baterkou! Hrubé rukavice, či už obsadené ruky nebudú prekážkou pri použití baterky everActive HL-250.
Čelovka má 4 prevádzkové režimy: 100% CREE, 100% COB, 100% cree + 100% klas , blikanie. Ergonomický, centrálne umiestnený spínač zvyšuje pohodlie používania baterky. Svietidlo je navyše vybavené senzorom priblíženia, ktorý umožňuje bezdotykovú prevádzku baterky (zapnutie / zmena prevádzkového režimu / vypnutie).
Plášť je odolný proti náhodnému postriekaniu. Maximálny komfort používania poskytuje flexibilné dvojité nastaviteľné čelo alebo remienok na prilbu a možnosť nakloniť baterku do vodorovnej roviny.

Cobra HL-250 je napájaná tromi tenkými prstami R03 / AAA. Na napájanie čelovky je možné použiť 1,5 V alkalické aj Ni-MH 1,2 V nabíjateľné batérie.

Údaje o výrobku

Kód produktu: Cobra HL-250
Zdroj svetla: 1x LED Cree XP-E2, výkon 3W , napájanie 1x COB LED, výkon 3 W.
Svetelný výkon: 200 lúmenov
Svietidlo na nastavenie sklonu: Áno-horizontálne
Prevádzkové režimy: Ovládanie tlačidlom 100% CREE, 100% COB, 100% CREE + 100% COB, Blikajúce
Ovládanie senzora: 100% CREE, 100% COB
Púzdro pre batérie: 3x AAA / R03
Batérie: nie sú súčasťou balenia
Dosah svetla: 150 metrov
Materiál baterky: Plast, farba krytu Žltá / čierna
Vodeodolný
Rozmery Hlava: 44 (Š) x 50 (v) x 40 (h) [mm]
Čelovka: 80 (Š) x 47 (V) x 20 (h) [mm]
Váha Bez batérie: 48 g
S batériami: pribl. 88 g
Záruka 2 roky

Výrobok má označenie CE.

Maximálna svietivosť: 200 lm

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Súvisiace produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie