Akumulátor EverActive Li-Ion 6F22 / 9V 550 mAh USB s ochranou

Akumulátor EverActive Li-Ion 6F22 / 9V 550 mAh USB s ochranou

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Batéria nabíjateľná Li-Ion 6F22 / napätie 9V ( 6 V - 8.5 V ) kapacita 550 mAh je vybavená elektronickou ochranou PCM, ktorá ju chráni pred extrémnym vybitím, prebitím a skratom. Vstup pre priame nabíjanie micro USB 5V DC, min 500mA

8,92 €

Skladové číslo: #SK#000047#0

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: everActive

Inovatívna 6F22 9V 550 mAh batéria everActive vyrobená v Li-ion technológii.

Integrovaná zásuvka micro USB pre priame nabíjanie.

Séria Professional + Lithium - ideálne pre profesionálne použitie.
Predbežne nabité - predplatené max. 30%.

Ponúkaná batéria je jedným z najsilnejších a najmenších batérií, ktoré možno nájsť vo veľkosti batérie "9V"- minimálna kapacita 500 mAh bolo dosiahnutépoužitím príslušného lítium-iónových článkov.
Nové lítium-iónové batérie veľkosti 9 V batérie s menovitým napätím 7,4 V dosahujú dvojnásobnú menovitú kapacitu vyjadrenú v mAh ako ich náprotivky vyrobené v technológii Ni-MH. Ni-MH batérie majú naopak mierne vyššie priemerné prevádzkové napätie (nominálne) - najčastejšie 8,4V.

Špecifikácia:

typ: 6F22 9V, Li-ion,
rozmery: 26,4 x 48,5 mm,
celková hmotnosť súpravy: 41 g ,
hmotnosť batérie: 27g,
menovité (priemerné) napätie: 7,4 V,
prevádzkové napätie (min./max.): 6,0-8,5V,
vstup (na nabíjanie): micro USB 5V DC, 500mA,
vyrobené v súlade s platnými normami - seriózny výrobca - záruka kvality,
vynikajúca charakteristika plochého výboja,
b. vysoká kapacita - max. 550 mAh, minimálne 500 mAh - podľa IEC 61960-3 (7.3.1) ,
možné vybitie pri vysokom prúde> 500 mA,
balenie - blister 1 ks .
Batéria everActive 6F22 / 9V Professional Line
Skutočná kapacita batérií everActive je v súlade s vyhláseniami na batérii / blistri - v súlade s medzinárodnou normou IEC 61960-3 (7.3.1) .

Batérie dosahujú limit kapacity 550 mAh , čo je výsledok veľmi podobný najlepším jednorazovým 9V alkalickým batériám. Naša batéria má však tú výhodu, že sa dá ľahko niekoľko stokrát nabiť a nepotrebujete na to špeciálnu nabíjačku.

Sú vhodné pre profesionálne použitie , môžu byť použité okrem iného v: mikrofónoch, štúdiových zariadeniach, vysielačkách, baterkách, hračkách, meracích prístrojoch atď. A vďaka svojej vysokej kapacite a podobným charakteristikám vybitia môžu: byť priamou náhradou za alkalické batérie.

Perfektné pre náročné hračky, prenosné multimediálne zariadenia, mikrofóny, elektrické gitary.

Kapacita batérií everActive je podobná ako u alkalických batérií , ale je možné ich mnohokrát nabiť (až 1 200x). Batérie sú navyše oveľa lepšie schopné vybíjať vysoký prúd.
Skvelé aj pre menej typické aplikácie - pre paintballové gripy, airsoftové zbrane, kde sú alkalické batérie príliš neúčinné.

Nákupom nabíjateľných batérií everActive prispievate k ochrane životného prostredia a znižujete množstvo potenciálneho odpadu.
Jedna batéria môže nahradiť niekoľko stoviek tradičných batérií.

Batérie EverActive s veľkosťou 9V batérie vyrobené v Li-ion technológii je možné nabíjať pomocou ľubovoľnej micro USB nabíjačky - batéria má zabudovaný ovládač, ktorý zaisťuje bezpečné nabíjanie a dodatočne elektronicky chráni celú batériu počas prevádzky.

Batérie EverActive sú tiež zárukou vysokej životnosti batérií - umožňujú ešte väčší počet cyklov nabíjania / vybíjania pri zachovaní vysokých výkonnostných parametrov.

Batéria sa nabíja cez integrovanú micro USB zásuvku, pomocou akejkoľvek USB nabíjačky s parametrami 5V DC a prúdovou účinnosťou min. 500 mA. Maximálna doba nabíjania pri použití zásuvky micro USB je približne 2 hodiny.

Sada neobsahuje kábel micro USB ani napájací adaptér USB.

Batériu je možné nabíjať aj pomocou nabíjačiek určených pre Ni-MH batérie, avšak v takom prípade sa môže doba nabíjania výrazne predĺžiť.

Vďaka atraktívnej cene a vysokej kapacite sa odporúčajú najmä na priemyselné použitie. Odporúča sa ako spoľahlivý zdroj energie.

Chemické zloženie: Li-Ion
Počet článkov v sérii: 8,4V (2S)

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Súvisiace produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie