Menu
Ručný Gimbal FeiyuTech Scorp mini P Kit pre smartfóny - biely FY4095

NOVINKA

Ručný Gimbal FeiyuTech Scorp mini P Kit pre smartfóny - biely FY4095

FeiyuTech Scorp mini P vo variante Kit znamená ešte viac možností pre prácu s gimbalom. Je to preto, že základná súprava je doplnená magnetickým svetlom, sledovacím modulom, adaptérom, ktorý umožňuje pripojiť ďalšie príslušenstvo k kardanovému závesu a puzdrom na prenášanie. Čítajte viac

Do 7 dní

230 €

191,67 € bez DPH

Skladové číslo: #SK#000826#0

Výrobca: FeiyuTech

Popis

Ručný Gimbal FeiyuTech Scorp mini P Kit pre smartfóny - biely FY4095

Popis

FeiyuTech Scorp mini P vo variante Kit znamená ešte viac možností pre prácu s gimbalom. Je to preto, že základná súprava je doplnená magnetickým svetlom, sledovacím modulom, adaptérom, ktorý umožňuje pripojiť ďalšie príslušenstvo k kardanovému závesu a puzdrom na prenášanie. Dva držiaky vám umožňujú pohodlne snímať zábery v rôznych polohách. Ovládanie kardanu je možné vykonať pomocou tlačidiel alebo z bezplatnej aplikácie Feiyu ON. Špeciálny volič "Magic Wheel", "spúšťacie tlačidlo" umiestnené pod ukazovákom, ako aj okamžité vyváženie a jedinečné režimy prevádzky ďalej uľahčia pohodlnú prácu. Na kardan úspešne nainštalujete zariadenia s maximálnou hmotnosťou 520 g a šírkou 55 až 88 mm. Vstavaná batéria poskytne až 11 hodín nepretržitej prevádzky.

Hlavné vlastnosti produktu

 • Ručný gimbal navrhnutý na prácu so smartfónmi
 • Variant súpravy pre ďalšie príslušenstvo a ešte viac funkcií (vrátane magnetického svetla, sledovacieho modulu, adaptéra na pripojenie ďalších zariadení k kardanovému závesu a puzdru na prenášanie)
 • Ručný gimbal je navrhnutý tak, aby fungoval so smartfónmi
 • je kompatibilný so zariadeniami s maximálnou hmotnosťou 520 g a šírkou 55 až 88 mm
 • 2 integrované rukoväte pre väčšiu všestrannosť pri práci so zariadením
 • joystick a ergonomické tlačidlá pre bezkonkurenčný komfort obsluhy
 • magnetické svetlo pre optimálne plniace svetlo
 • Sledovací modul automaticky detekuje pohyb a prinúti zariadenie nainštalované na kardane sledovať pohybujúceho sa hrdinu alebo objekt
 • Multifunkčný číselník "Magic Wheel" umožňuje ovládať pohyb kardanu, ako aj zaostrenie alebo priblíženie
 • multifunkčné "spúšťacie tlačidlo" umiestnené pod ukazovákom
 • Bezplatná mobilná aplikácia Feiyu ON (k dispozícii na Google Play a App Store) na rozšírenie možností práce s kardanom
 • Bezdrôtové pripojenie Bluetooth vám umožňuje ovládať váš smartphone z kardanu
 • špeciálne režimy vrátane: timelapse, auto-rotate, panoramatické fotografie, selfie režim, prednastavená sekvencia pohybu
 • 5 viacosových režimov (posúvanie, uzamknutie, sledovanie, viacosové sledovanie a rýchla odozva)
 • funkčné tlačidlá ("F1" a "F2") na ovládanie priradených funkcií
 • 2200 mAh batéria poskytuje až 11 hodín používania na jedno nabitie
 • USB-C nabíjací port
 • plné nabitie trvá až 1,5 hodiny
 • fyzické zámky umožňujúce znehybnenie každej osi
 • 1/4" závity pre inštaláciu na statívy, monopody alebo diapozitívy
 • montážny adaptér s držiakom na studené topánky a 3 prídavnými 1/4 "závitmi
 • skladací ministay v cene (môže slúžiť aj ako predĺženie úchopu)
 • pevné puzdro na prenášanie pre pohodlnú prepravu a skladovanie
 • USB-A / USB-C kábel je súčasťou balenia

Dokonalá stabilizácia záberu

Ručný gimbal FeiyuTech Scorp mini P vám umožní raz a navždy zabudnúť na nechcené chvenie pri natáčaní pomocou smartfónu. Vďaka precíznemu chodu motorov a pevnej konštrukcii z leteckého hliníka získate vynikajúcu stabilitu a plynulosť vašich záberov. Gimbal úspešne zvládne zariadenia s hmotnosťou do 520 gramov. FeiyuTech Scorp mini P bude teda kompatibilný s takmer akýmkoľvek smartfónom dostupným na trhu, ktorého uhlopriečka nepresahuje 7 palcov.

Jedinečné fotografie a videá

Ďalšie režimy vám umožnia vytvárať ešte kreatívnejšie videá a fotografie. Aplikácia Feiyu ON vám umožní rozvíjať nové zručnosti a naučiť sa inovatívne techniky rozprávania obrázkov.

 • Panoramatické snímanie (Panoráma) - Použite ultra presnú stabilizáciu na vytvorenie panorámy pozostávajúcej z niekoľkých fotografií. Dostupné možnosti sú: 180º Panoráma, 360º Panoráma, Voľná panoráma a Rýchla panoráma.
 • Automatické otáčanie (automatické otáčanie) – Vytvárajte jedinečné zábery, v ktorých sa približujete alebo vzďaľujete od snímaného objektu a fotoaparát sa pritom otáča o 360° okolo osi objektívu.
 • Timelapse - Zachyťte plynutie času pomocou techniky, ktorá kombinuje fotografiu a film. Pre time-lapse videozáznam môžete tiež naprogramovať pohyb kardanu (Track timelapse).
 • Dolly Zoom - buďte ako Alfred Hitchcock! Rýchlo zmeňte ohniskovú vzdialenosť a vzdialenosť od snímaného objektu alebo postavy, čím spustíte zmenu perspektívy pozadia bez zmeny perspektívy popredia.
 • Režim Light Rail – vytvárajte jedinečné fotografie a videá plné jedinečných svetelných stôp.
 • Prekrývajúci sa obrázok - uložte prekrývajúce sa obrázky a vytvorte jedinečné fotografie.

Bezplatná aplikácia pre smartfóny

Bezplatnú aplikáciu Feiyu ON nájdete v obchodoch Google Play (Android) a App Store (iOS). Umožní vám rýchlo prispôsobiť nastavenia gimbalu, ako aj pripojiť sa k smartfónu cez Bluetooth. Aplikácia vám tiež umožní sťahovať aktualizácie softvéru. Feiyu ON je najlepší spôsob, ako objaviť všetky triky, ktoré ponúka FeiyuTech Scorp mini P.

Automatické sledovanie pohybu

Sledovací modul, ktorý nájdete v súprave gimbalu FeiyuTech Scorp mini P, je inovatívne zariadenie, vďaka ktorému bude váš smartphone automaticky sledovať pohyb osoby objavujúcej sa na videozázname, ktorý nahrávate. V dôsledku toho zostane protagonista videa vždy v strede snímky. Zariadenie tiež reaguje na gestá, čo vám umožňuje diaľkovo ovládať tlačidlo spúšte a meniť polohu smartfónu. Modul je vyrobený zo silnej hliníkovej zliatiny pre trvanlivosť a ľahkosť. Pripojíte ho k kardanovému závesu silným magnetom. Príslušenstvo je napájané portom USB-C a nevyžaduje použitie ďalších batérií ani nabíjateľných batérií.

5 spôsobov, ako stabilizovať

Ručný gimbal FeiyuTech Scorp mini P pre smartfóny poskytuje až 5 rôznych stabilizačných režimov. Vďaka nim prispôsobíte vlastnosti zariadenia konkrétnym záberom, ktoré chcete nasnímať. Presné motorčeky umožňujú dosiahnuť dokonalú plynulosť pohybov, rôznu rýchlosť odozvy a zmenu polohy kamery vo vybraných osiach.

 • Režim posúvania (PF) – v tomto režime smartfón plynule sleduje otáčanie rukoväte, pričom zachováva pevnú polohu vzhľadom na horizontovú čiaru.
 • Režim sledovania (PTF) – v tomto režime smartfón plynule sleduje otáčanie držiaka a v smere hore-dole.
 • Režim viacosového sledovania (FPV) – objektív vášho smartfónu plynule sleduje pohyb držiaka kardanu vo všetkých troch osiach.
 • Režim uzamknutia (Lock) – objektív udržuje pevný smer – otáčanie na všetkých osiach je uzamknuté vo vopred definovanej polohe.
 • Režim rýchlej odozvy (FFW) – smartfón rýchlo a dynamicky sleduje otáčanie rukoväte, pričom zachováva pevnú polohu vzhľadom na horizontovú čiaru.

Skvele osvetlené rámy

Výberom kardanu FeiyuTech Scorp mini P vo variante Kit získate aj magnetické svetlo, ktoré efektívne osvetlí vaše videá, vlogy zaznamenané "vreckové" alebo videá zverejnené na TikToku a Instagrame. Malé zariadenie poskytne optimálne výplňové svetlo. Svetlo je vyrobené zo silnej hliníkovej zliatiny pre odolnosť a nízku hmotnosť. Pripojíte ho k kardanovému závesu silným magnetom.

Vertikálne alebo horizontálne

Nahrávate videá na TikTok? Vytvárate príbehy na Instagrame? Alebo uverejňujete príspevky na YouTube? Bez ohľadu na to, na akej platforme zverejňujete svoje videá, ručný kardan FeiyuTech Scorp mini P vám umožní upraviť polohu snímok tak, aby vyhovovala vašim potrebám. Potrebujete sekundu, aby ste sa rozhodli, či sa vaše videá budú nahrávať vertikálne alebo horizontálne. Ak sa rozhodnete pre druhú možnosť, môžete si tiež vybrať, na ktorej strane zariadenia chcete mať zapnutú šošovku vášho smartfónu. Je to ideálny nástroj pre tých, ktorí si cenia flexibilitu a chcú sa sústrediť na tvorbu bez obáv z technických aspektov.

Ovládanie na dosah ruky

Pomocou číselníka "Magic Wheel" budete pohodlne vykonávať presné pohyby v rámci zvolenej osi bez toho, aby ste sa museli sústrediť na joystick alebo tlačidlá. Optimálna poloha krúžku vám umožní nepretržite ovládať definovaný parameter pri snímaní výstrelu. Pri natáčaní v profesionálnom režime vám volič tiež umožňuje spravovať zaostrenie a priblíženie. Ručný kardan FeiyuTech Scorp mini P má tiež "spúšťacie tlačidlo" umiestnené pod ukazovákom. S jeho pomocou môžete okamžite aktivovať funkciu sledovania tváre (vyžaduje pripojenie k aplikácii Feiyu ON), vycentrovať zariadenie, prepnúť do režimu "Uzamknúť" alebo otočiť smartphone o 180º, keď chcete urobiť selfie.

Montáž doplnkového príslušenstva

Pribalený montážny adaptér vám umožní vychutnať si ešte väčšiu všestrannosť a funkčnosť kardanu FeiyuTech Scorp mini P. Príslušenstvo sa pripája pomocou pevnej svorky. Vďaka nemu pripojíte k kardanovému závesu ďalšie nástroje – vrátane LED svetiel alebo mikrofónov. Adaptér ponúka držiak na studené topánky a až 3 ďalšie 1/4" závity.

Ergonomický dizajn

Názov zariadenia odkazuje na charakteristický tvar škorpióna, ktorý sa pripravuje na útok. Tento inovatívny dizajn zaručuje ešte väčšiu slobodu ovládania ako tradičné kardany. FeiyuTech Scorp mini P pre smartfóny ponúka dve ergonomické rukoväte. Jeden vám umožňuje držať zariadenie tradičným spôsobom (vertikálne). Druhý bude ideálny na zachytenie dynamických záberov v štýle dolly, kde je kardan držaný zhora ako kufor.

Ideálny spoločník na cesty

Výberom ručného gimbalu FeiyuTech Scorp mini P vo variante Kit dostanete aj praktické prepravné puzdro na zips. Umožňuje bezpečne uložiť zariadenie a ďalšie príslušenstvo. Vďaka ergonomickému dizajnu interiéru zostane vaše vybavenie vždy na svojom mieste. Za zmienku tiež stojí, že každá os kardanu FeiyuTech Scorp mini P je vybavená nezávislým fyzickým zámkom. Špeciálne spínače sú označené ikonou visiaceho zámku. Vďaka zámkom môžete zariadenie ľahko znehybniť, čo zariadenie počas prepravy ďalej zabezpečí.

Kompatibilita

Smartfóny s hmotnosťou do 520 g a šírkou od 55 mm do 88 mm
V režime na šírku aj na výšku je kardan FeiyuTech Scorp mini P kompatibilný s takmer všetkými smartfónmi pod 7 palcov, vrátane telefónov iPhone, smartfónov so systémom Android a zariadení podporovaných inými operačnými systémami (vrátane HUAWEI mate40 pro, P40 Pro, nova4, MI 12 Pro, Redmi K40 Pro, OPPO Reno6, VIVO NEX3S, One plus OnePlus9 Pro, Realme GT, Galaxy S20 Ultra)

ZA PRIPOJENÍM ŠPORTOVÝCH KAMIER K KARDANOVÉMU ZÁVESU SCORP MINI P SA NEODPORÚČA. AK TO CHCETE UROBIŤ, POUŽITE dosku rýchlej montáže.

Špecifikácia

 • model: FeiyuTech Scorp mini P Kit
 • Farba: biela
 • prevádzkové napätie: 6,8V – 8,4V
 • batéria: vstavaná (2200 mAh)
 • pracovný čas na jedno nabitie: až 11 h
 • Doba nabíjania: približne 1,5 h
 • konektivita: Bluetooth 4.2
 • mobilná aplikácia: Feiyu ON
 • nabíjací port: USB-C
 • Rozsah pohybu osi:
 • Naklonenie: od +143º do -147º
 • Rolovanie: od +90 ° do -199,7 °
 • Panvica: 360º
 • Šírka držiaka smartfónu: od 55 do 88 mm
 • maximálna nosnosť: cca 520 g
 • Rozmery: 188,25 x 132,56 x 328,58 mm
 • Rozmery (zložené): 236,8 x 65,13 x 323,05 mm
 • Hmotnosť: 683 g
 • Súprava obsahuje
 • Ručný gimbal FeiyuTech Scorp mini P pre smartfóny – biely
 • magnetické svetlo
 • modul sledovania
 • montážny adaptér
 • prepravné puzdro
 • Kábel USB-C / USB-A
Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Pridať

Žiadne komentáre

Ručný Gimbal FeiyuTech Scorp mini P Kit pre smartfóny - biely FY4095
Ručný Gimbal FeiyuTech Scorp mini P Kit pre smartfóny - biely FY4095

230 €

191,67 € bez DPH

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Potrebujete pomôcť s objednávkou?

Radi Vám poradíme, neváhajte nás kontaktovať:

Ponuka zákazkovej výroby

 • Akumulátor na zákazku

  Akumulátor na zákazku

  Na základe Vašej požiadavky a technického popisu vám vieme poskladat zostavu akumulátora s Li-Ion článkov 18650/21700 vrátane ochranného obvodu.

 • 3D tlač

  3D tlač

  Riešite svoje projekty, kde potrebujete batérie s elektronikou dať do vhodného obalu a nehodí sa bežná krabica? Vieme vám pripraviť vhodné riešenie pomocou 3D tlače.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať