Batérie VARTA

VARTA

Už čoskoro celý sortiment v predaji!

Je určite problém si správne vybrať z toľkého sortimentu batérií, ktoré ponúja výrobca VARTA. Pre orientáciu vám preto ponúkame stručný prehľad aktuálnych výrobkov, ktoré vám pomôžu k správnemu rozhodnutiu.

1. Prehľad primárných (nenabíjateľných) alkalických batérií značky VATRA s novým dizajnom

 

Longlife Max Power

Super prémiová kvalita - dlhotrvajúci a presný výkon.

Mnoho digitálnych zariadení, ako napríklad digitálny fotoaparát alebo herný ovládač, potrebuje pri meniacich sa požiadavkách presnú energiu. VARTA Longlife Max Power vám dáva maximálnu možnú presnosť s flexibilnými úrovňami energie. Takže aj vy zostanete flexibilní vo všetkom, čo robíte.

Longlife Max Power

Longlife Power

Prémiová kvalita - dlhá životnosť a vysoký výkon.

Ak potrebujete toľko energie, koľko môžete získať - to je tá správna batéria! VARTA Longlife Power je najvýkonnejšia alkalická batéria VARTA. Vyvinuté špeciálne pre zariadenia s vysokou spotrebou energie. Zostaňte nezávislí s vysoko výkonným výkonom batérie pri používaní zariadení hladných po napájaní, ako sú diaľkovo ovládané hračky, počítačové vybavenie alebo LED baterky.

Longlife Power

Longlife

Dobrá kvalita - dlhotrvajúci a konštantný výkon

Ponechajte si všetky svoje slobody každý deň s VARTA Longlife, našimi batériami s dlhou životnosťou pre zariadenia s konštantnou a nízkou potrebou energie, ako sú diaľkové ovládače, nástenné hodiny alebo rádiá. Vyznačuje sa dlhou dobou prevádzky a spoľahlivým dodávaním energie, vďaka ktorým budete nezávislí každú sekundu.

Longlife

 

2. Prehľad akumulátorov Ni-MH (nikek-metal -hydridové nabíjateľné batérie) značky VATRA s novým dizajnom

Recharge Accu Power

Nabíjateľné batérie od VARTA sú najlepším zdrojom napájania pre širokú škálu aplikácií. VARTA ponúka najširší a najviac spotrebiteľsky orientovaný sortiment Ni-MH batérií na trhu. Najlepší výkon batérie v kombinácii so spoľahlivou a inovatívnou technológiou robí z nabíjateľných batérií VARTA najlepšiu voľbu pre spotrebiteľov, ktorá im umožňuje prispieť k ochrane nášho životného prostredia a našej budúcnosti.

VARTA Recharge Accu Power je najsilnejšia produktová rada, ktorá ponúka vysokokvalitné nabíjateľné batérie s vynikajúcim výkonom dostupné v najžiadanejších veľkostiach batérií AAA, AA, C, D a 9V a 10 rôznych kapacitách. Technológia pripravená na použitie a veľmi nízke samovybíjanie robia z radu Recharge Accu Power perfektnú voľbu pre každú aplikáciu.

Nabíjateľné batérie VARTA Recharge Accu Power poskytujú najširší sortiment Ni-MH batérí na trhu, a tým aj najlepšie energetické riešenie pre akékoľvek zariadenie každodenného použitia. Od zariadení s nízkou spotrebouu elektrickej energie, so základnými potrebami energie až po zariadenia s vysokou spotrebou a s najvyššími energetickými požiadavkami. Všetky veľkosti a kapacity zariadenia VARTA Power accus sú „pripravené na okamžité použitie" a ponúkajú veľmi nízke samovybíjanie, aby splnili najvyššie požiadavky spotrebiteľov.

Recharge Accu Power

 

Špeciálne orientované na zariadenie

Inovatívne nabíjacie batérie špecifické pre aplikáciu dopĺňajú sortiment nabíjateľných batérií VARTA a ponúkajú dokonalú voľbu podľa kapacity pre špecifické požiadavky bezdrôtových telefónov a solárnych svetiel.

Recharge Accu Power

 

Dôvody na nákup nabíjateľných batérií:

vymenaŠetrí batérie
Pretože VARTA akumulátor je možné niekoľkokrát dobiť, môžu nahradiť stovky alkalických batérií

 

materiál

Šetrií materiál
Výmena alkalickej batérie za akumulátor šetrí množstvo surovín a obalov, pretože sa vyrába menej batérií

 

voda

Úspora vody a energie
Menej batérií vedie k nižšej spotrebe vody a energie v dôsledku nižšej výroby batérií

 

preprava

Šetrí prepravu
Nižšia výroba batérií a rýchlosť nákupu – pretože nabíjateľné batérie môžu byť použité až 5 rokov – vedú k zníženiu dopravy a znečisteniu prostredie.

peniezeŠetrí peniaze
Vyššie náklady budú splatené v krátkom čase, keď sa často používajú akumulátory.

 

 

Poznámka: 

Vzhľad dodávaných batérií môže byť odlišný od obrázkov na E-shope. Je to spôsobené dopredajom starého dizajnu. V každom prípade ide o rovnaké kvalitatívne preverenie. Hlavným kritériom pre rozpoznanie batérií je ich textové označenie.

Poprípade viac informácií na sténkach výrobcu VARTA

 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie